Organizator:

Nowy termin targów POLECO

Podziel się

Ekologiczna jesień na terenie MTP. Zapraszamy na POLECO, GREENPOWER oraz ECO-TRENDS - trzy wydarzenia poświęcone ochronie klimatu, zrównoważonemu rozwojowi, technice komunalnej, odnawialnym źródłom energii oraz gospodarce obiegu zamkniętego. Kompleksowa oferta wystawiennicza zostanie wzbogacona licznymi konferencjami, szkoleniami i debatami. Obowiązuje jeden bilet na wszystkie trzy wydarzenia w dniach 13-15.10.2021.

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących od dziś obostrzeń, Grupa MTP, jako odpowiedzialny organizator podjęła trudną decyzję o przełożeniu targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r.
W przygotowanie tegorocznej edycji targów poświęconych ochronie klimatu, zrównoważonemu rozwojowi i energii odnawialnej zespół POLECO włożył bardzo dużo pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych pandemią zadbano, aby wydarzenie miało najwyższy merytoryczny poziom i ekspercki charakter. Dlatego zespół POLECO pracuje jednocześnie nad atrakcyjnym wydarzeniem on-line poświęconym zagadnieniom elektromobilności, zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej, którego pełen program znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.poleco.pl.
Jednocześnie Grupa MTP pragnie gorąco Państwa zapewnić, że dołoży wszelkich starań, by POLECO, Eco-Trends i GreenPower w przyszłorocznym terminie było jeszcze atrakcyjniejsze, a – dzięki udziałowi wiodących producentów, liderów branży i decydentów – mogło realnie przyczynić się do ożywienia całego rynku.
Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl.  Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 30 listopada 2020 r.
Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 października 2020 r. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.” Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zespół organizacyjny targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower

 

 

 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. Informacji udzielą:

Anna Przygocka
Joanna Sypniewska
Joanna Sypniewska