Organizator:

Prelegenci

Mateusz Stańczyk

Adwokat, Partner SMM Legal

Mateusz Stańczyk

Adwokat, Partner SMM Legal
Wspiera biznes, naukę i sektor publiczny w zagadnieniach związanych z finansowaniem innowacji i z zieloną transformacją.

Przewodził zespołowi prawnemu realizującemu trzy zamówienia na przełomowe technologie w obszarze magazynowania wodoru oraz jego wykorzystania w transporcie kołowym i ciepłownictwie. Dodatkowo jest zaangażowany w prace Porozumienia Wodorowego (Porozumienia sektorowego na rzecz rozwoju gospodarki wodorowej) powołanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Tworzył prawne ramy działania dla instytucji badawczych oraz funduszy inwestujących w nowoczesne technologie.

Zdobywca 2. miejsca w konkursie European Innovation Procurement Awards EUIPA 2021 organizowanym przez agencję wykonawczą Unii Europejskiej - Europejską Radę ds. Innowacji. Finalista konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2017.

Autor publikacji z zakresu prawa rynku kapitałowego oraz dotyczących wykorzystywania środków Unii Europejskiej dla finansowania prac badawczych i rozwojowych.

Krzysztof Sosnowy

Prezes Zarządu w Spółce EKOCEL

Krzysztof Sosnowy

Prezes Zarządu w Spółce EKOCEL
Dyrektor ds. Sprzedaży w ZOELLER TECH Sp. z o.o.
  • 2004 – 2008 – EKOCEL Sp. z o.o. – Zastępcy Dyrektora ds. handlowych – odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój w rejonie Polski wschodniej
  • 2008 – 2020 – ZOELLER TECH Sp. z o.o. – Export Manager – odpowiedzialny za rozwój rynków zagranicznych, m.in. Rumunia, kraje bałtyckie oraz region krajów nordyckich
  • 10.2020 – EKOCEL Sp. z o.o. – Prezes Zarządu oraz Export Manager w ZOELLER TECH Sp. z o.o.