Organizator: Grupa MTP

Aktualności

17-11-20 #RazemDlaMedyków

Rekordową liczbę 30 000 posiłków dla walczących z epidemią koronawirusa medyków ufundowały firmy biorące udział w świątecznej akcji Grupy MTP. Na tym jednak nie koniec, swoją cegiełkę wsparcia dla służb medycznych może przekazać każdy!

Zobacz więcej

16-11-20 EkoSfera - obejrzyj debaty

Za nami dwa dni debat, spotkań i niezwykle merytorycznych rozmów na najbardziej aktualne zagadnienia związane z polską polityką ochrony klimatu i środowiska na najbliższe lata. Jeżeli nie mogli Państwo wziąć udziału w konferencji na żywo serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Zobacz więcej

05-11-20 Michał Kurtyka - Minister Klimatu i Środowiska zaprasza na EkoSferę

EkoSfera – wspólna inicjatywa Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.

Zobacz więcej

04-11-20 EkoSfera – najważniejsze zagadnienia z zakresu ochrony klimatu i środowiska

Poznaj najnowsze trendy ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju w Polsce. Zapraszamy na EkoSferę, którą 9 i 10 listopada będzie można obejrzeć na www.poleco.pl.

Zobacz więcej

04-11-20 Rusza IV Forum Rozwoju Miast

Czy wizja przyjaznego miasta z bezpiecznymi ulicami i przestrzenią do wspólnego spędzania czasu jest osiągalna? Czy mogą w tym pomóc edukacja i wsparcie nowoczesnych technologii? Jaka jest rola mieszkańców w budowaniu bezpieczeństwa? Kwestie te zostaną poruszone podczas IV Forum Rozwoju Miast, które...

Zobacz więcej