Organizator:

Poznaj Premiery POL-ECO SYSTEM 2019!

Podziel się

Aż 83% zwiedzających targi przyjeżdża po to by zobaczyć najnowsze propozycje Wystawców. Zobacz czym zaskoczyli nas w tym roku wystawcy!

 

Nawóz naturalny Biorol, jest jedynym na rynku nawozem organicznym, otrzymywanym w wyniku innowacyjnego procesu, przetwarzania mieszanki komunalnych osadów ściekowych lub przemysłowych  i popiołów pochodzących ze spalania biomasy. Nawóz naturalny Biorol posiada  bogaty i unikalny skład, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego ulepszania, poprawy jego jakości. To nawóz odkwaszający glebę, a tym samym umożliwiający łatwiejsze przyswajanie roślinom dostarczanych składników pokarmowych. Biorol poprawia strukturę i właściwości gleby, poprawia odporność roślin na suszę,  umożliwia roślinom prawidłowy rozwój i szybki wzrost. Biorol, spełnia wszelkie kryteria jakościowe przewidziane do obrotu handlowego, a zawartości dopuszczalnych zanieczyszczeń są poniżej wymaganych norm.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Ekotechnologie – pawilon 7A, stoisko 28.

 

 

Uniwersalny szybkoobrotowy rozdrabniacz do drewna AXTOR 4510/6210 produkcji Komptech / Universal wood shredder AXTOR 4510/6210 by Komptech
Dzięki mocy silnika 462 KM i masie poniżej 19t w wersji na przyczepie nowy AXTOR 4510 jest idealnym, kompaktowym rozwiązaniem 2 w 1 do rozdrabniania i zrębkowania biomasy. Jeśli potrzeba więcej, wkracza AXTOR 6210 z 577 KM i wydajności 300 m3/godz.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy AGREX – ECO Sp. z o.o. – pawilon 8A, stoisko 12