Organizator:

"Porozmawiajmy o..." - Transformacja GOZ i cyfrowa. Dobre praktyki

Podziel się

Trzy dni dyskusji o odpadach podczas POLECO 2022!

19-21.10.2022, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tegorocznym Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu, czyli największemu i najważniejszemu wydarzeniu konferencyjno-wystawienniczemu w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, ochrony klimatu i środowiska, a także gospodarki komunalnej, towarzyszyć będzie szereg ważnych konferencji.

Do najistotniejszych zaliczyć należy konferencję „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…”.

Ta branżowa debata potrwa w pawilonie nr 7 na terenie MTP trzy targowe dni – od 19 do 21 października 2022 r.

„Transformacja GOZ i cyfrowa. Dobre praktyki"

Na dyskusję pod hasłem „Transformacja GOZ i cyfrowa. Dobre praktyki" zaprasza Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy.

Uczestnicy będą mówić podczas m.in. o zwiększaniu świadomości społecznej, zrównoważonym rozwoju i prowadzeniu gospodarki opartej na recyklingu poprzez odzysk surowców z odpadów, o możliwościach rozwoju przedsiębiorstw z obszaru recyklingu, w tym odzysku i zagospodarowania metali, jak i systemach certyfikacji dających pewność stosowania materiałów pochodzących z recyklingu.

Uczestnicy wskażą stosowane już w praktyce instrumenty umożliwiające przejście nie tylko na gospodarkę o obiegu zamkniętym, ale równie ważną zmianę w kierunku innowacyjności opartej o przemysł 4.0.

Organizatorami konferencji „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…” są TOMRA, Fundacja Plastics Europe, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu oraz Grupa MTP.

Data i miejsce - 19-21.10.2022, MTP, Aleja Lipowa, (paw. 7, 7A, 8, 8A), scena.

Szczegóły konferencji - https://mtp-link.pl/eaqlu

Bezpłatne bilety do pobrania - https://mtp-link.pl/qpytv