Organizator:

POLECO 2020 - bezpieczne targi!

Podziel się

POLECO odbędzie się w warunkach sanitarnych opracowanych w oparciu o pracę specjalistów i wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W tym roku bezpieczeństwo i ochrona zdrowia Wystawców, Zwiedzających i pracowników targów POLECO, na równi z jakością wydarzenia, to nasz priorytet - deklaruje Paulina Pietrzak, dyrektor targów POLECO.

Sprawdź jak dbamy o wspólne bezpieczeństwo

Podwyższone standardy bezpieczeństwa obowiązują na Międzynarodowych Targach Poznańskich od lutego 2020. Już przed targami BUDMA podjęte zostały nadzwyczajne środki zapobiegawcze, które pozwoliły na bezpieczną organizację wydarzenia. O bezpieczeństwie przestrzeni targowych przekonują rosnące liczby gości na kolejnych wydarzeniach, organizowanych na MTP od połowy czerwca. W tym roku bezpieczeństwo i ochrona zdrowia Wystawców, Zwiedzających i pracowników targów POLECO, na równi z jakością wydarzenia, to nasz priorytet- deklaruje Paulina Pietrzak, dyrektor targów POLECO.

 

Zasady bezpieczeństwa Grupy MTP

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

#Dokładnie myj i dezynfekuj ręce 

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) ​​oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

#Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

#Zachowaj dystans min. 2 metrów

W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 4 m2 powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze.

#Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

#Kup bilet online

Sprzedaż biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online. Bilety są dostępne na urządzeniach mobilnych, na platformie ToBilet.pl.

#Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

#Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy
z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

#Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką.
W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

#W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

#Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym
i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

#Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

 

Zostań w domu, jeśli ->

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

Zasady Bezpieczeństwa Epidemicznego Pobierz bilet