Organizator:

Pobierz bilet na targi POLECO!

Podziel się

Oferta wystawiennicza, liczne konferencje i szkolenia, a także spotkania w dobrym klimacie - to wszystko czeka na uczestników targów POLECO. Zarezerwuj swój czas !

Zobacz listę wystawców POLECO 2022 Wystawcy POLECO zapraszają na targi! Informacje dla zwiedzających Program wydarzeń
 

Zapraszamy na targi POLECO - najważniejsze wydarzenie dla branży ochrony klimatu, zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki komunalnej. 

 

 

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO są doskonałym miejscem zapoznania się z najnowszymi technologiami, produktami, usługami i rozwiązaniami z zakresu techniki komunalnej, odpadów i recyklingu, ochrony powietrza, gospodarki wodno-ściekowej i odnawialnych źródeł energii.

POLECO to prezentacja rozwiązań dla samorządów oraz przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Podczas tego wydarzenia można znaleźć efektywne rozwiązania wykorzystywane w zakładach przetwarzania odpadów i sortowniach, myjki do pojemników na odpady, ekologiczne śmieciarki przystosowane do odbioru i transportu surowców, a także maszyny do pielęgnacji zieleni oraz obsługi terenów użyteczności publicznej.

Targi POLECO są miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów, reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony klimatu i środowiska, gospodarką komunalną i zrównoważonym rozwojem.

 Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Joanna Sypniewska
Joanna Sypniewska