Organizator:

Zobacz innowacje, które zaprezentują wystawcy podczas targów POLECO

Podziel się

Nowe produkty niezmiennie stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Produkty prezentowane profesjonalnej publiczności podczas targów POLECO zostaną z pewnością docenione. 

TENAX ZAMIATARKA ELEKTRYCZNA ELECTRA 2.0 EVOS/ ECO-CLEAN

- 100% elektryczna - 48 V, bez układu hydraulicznego i pneumatycznego

- zbiornik na śmieci 2 m³

- zbiornik na czystą wodę 400 l

- wysoki wywrót 1.600 mm

- certyfikat PM 2,5 i PM 10

- wymiary:3.825 x 1.200 x 2.000 mm (dł x szer x wys) - szerokość zamiatania 1.900- 2.270 mm - autonomia pracy 8/9 h

- zerowa emisja

- cicha

- homologacja 3500 kg i 4300 kg

- prędkość przejazdu 25 km/h - pojazd wolnobieżny (możliwość rejestracji)

 

WIELOFUNKCYJNY NOŚNIK OSPRZĘTU AEBI MT 770/ ECO-CLEAN

 

- DMC 7,5T

- WAGA PODWOZIA 2900 KG

- ŁADOWNOŚĆ 4600 KG

- KABINA 3 OSOBOWA

 

- SILNIK VM MOTORI 6 CYLINDROWY 4,5L

- PRĘDKOŚĆ 89KM/H

- NAPĘD 4X4

- HYDRAULIKA 3-OBWODOWA

 

- DŁUGOŚĆ 4875/5225 MM

- SZEROKOŚĆ 1700 MM

- WYSOKOŚĆ 2360

 

- SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY OSPRZĘTU

- KOMUNALNY

- WOD-KAN

- DROGOWNICTWO

- ENERGETYKA

SCANIA BEV z akumulatorami za kabiną/ Scania Polska

Na targach POLECO Scania Polska zamierza zaprezentować po raz pierwszy SCANIA BEV z akumulatorami za kabiną.

Jest to jeden z pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy i pierwszy seryjny pojazd, który został zaprojektowany i dedykowany rozwiązaniom dla branży komunalnej.

Tego typu konstrukcja będzie podstawowym pojazdem jaki Scania Polska zamierza sprzedawać w Polsce. Cechuje go perfekcyjne dopasowanie do oczekiwań branży.  

 

eAumark - elektryczna ciężarówka produkowana w Polsce/ FOTON, eVAN

 

eAumark - elektryczna ciężarówka produkowana w Polsce. To energooszczędne rozwiązanie dla polskiego rynku logistycznego usług miejskich i wewnątrzmiejskich. Wysoka wydajność i zaawansowana technologia EV, daje doskonałą funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfortową jazdę oraz zerową emisję. Dzięki wielu rodzajom zabudowy odpowiada na różne potrzeby użytkowników. Dostępny w opcji DMC 4,25 (prawo jazdy kat. B) oraz 6T (prawo jazdy kat C) FOTON eAumark daje dużą ładowność, zabudowa kontener lub skrzynia z plandeką mieści 8 europalet. Wyposażony jest w ładowarkę pokładową AC 11kW. Bateria CATL 81,14 kWh zapewnia duży zasięg.

Urządzenia i systemy automatyzujące procesy ważenia oraz ewidencji odpadów/ GS Software

 

- Podczas tegorocznych targów POLECO będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu szeroką gamę urządzeń i systemów automatyzujących procesy ważenia oraz ewidencji. Nasze innowacyjne rozwiązania obejmują terminale samoobsługowe dla kierowców, system rozpoznawania tablic rejestracyjnych, system tagów RFID do ważenia kontenerów, które nie tylko znacząco przyspieszą procesy ważenia, ale także uczynią je bardziej precyzyjnymi i bezbłędnymi. Ponadto, będziemy prezentować oprogramowanie do ewidencji odpadów oraz oprogramowanie do zarządzania instalacjami przetwarzania odpadów, które umożliwią Państwu pełną kontrolę nad procesami gospodarowania odpadami.

Chcielibyśmy szczególnie podkreślić, że podczas targów POLECO będziemy mieli dla Państwa specjalną niespodziankę - możliwość fizycznego przetestowania naszych urządzeń i oprogramowania na naszym stoisku. To doskonała okazja, aby osobiście przekonać się o ich efektywności i przydatności w codziennych operacjach.

Oprócz prezentacji naszej oferty, chcemy również podzielić się z Państwem najnowszymi trendami w branży IT zajmującej się automatyzacją procesów ważenia oraz produkcją oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami. Obserwujemy dynamiczny rozwój technologii, które pozwalają na jeszcze większą precyzję i efektywność w procesach ważenia i zarządzania odpadami. Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i analizie danych, stają się coraz bardziej popularne i skuteczne.

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (nr 19, w pawilonie 5) podczas targów POLECO i dołączenia do naszej prezentacji, gdzie omówimy te nowości oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. To doskonała okazja do nawiązania współpracy oraz podniesienia efektywności procesów związanych z zarządzaniem odpadami - zaprasza Zespół GS Software.

Nowości od INTERZERO Polska

Od 2025 r. w Polsce zostanie wprowadzony system kaucyjny. System ma przede wszystkim dostosować polski porządek prawny do unijnych wymagań. Nowe rozwiązanie zwiększy poziom selektywnej zbiórki odpadów i zmniejszy zanieczyszczenie środowiska.

Dla biznesu wprowadzenie systemu kaucyjnego to prawdziwe wyzwanie. Wysokie koszty początkowe, zmiany w logistyce i odbiorze surowców to tylko kilka kwestii, które mogą być problematyczne dla przedsiębiorców.

Zrównoważony rozwój i dążenie do gospodarki o obiegu zamkniętym to cele, które można osiągnąć tylko poprzez wspólną pracę społeczeństwa, rządów, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych na całym świecie. To nie tylko teraźniejszy trend, ale podejście konieczne do zachowania równowagi w środowisku naturalnym.

- Jako Interzero wspieramy przedsiębiorców w realizacji wszystkich zobowiązań środowiskowych wynikających z ustaw, pomagamy optymalizować gospodarkę odpadami oraz działać proekologicznie. Udzielamy się w spotkaniach ministerialnych w celu doprecyzowania potrzeb biznesów. Działamy w duchu #ZeroWasteSolutions, wspieramy działania przyczyniające się do tworzenia gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegamy marnotrawstwu i oszczędzamy zasoby naturalne.

Podczas Targów POLECO 2023 pokażemy innowacyjne rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Udostępnimy do przetestowania butelkomaty, które stanowią odpowiedź na system kaucyjny w Polsce. Pokażemy również inteligentne kosze samosegregujące Bine, kosze solarne PEL oraz kompostownik OKLIN. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu oraz porozmawiamy o nadchodzących zmianach w prawie. Zapraszamy na nasze stoisko - zaprasza Ignacy Kaźmierczak, Key Account Manager, INTERZERO Polska.

Wielosezonowy nośnik narzędzi Holder C 65/Karcher

- Firma Karcher uczestniczy w targach POLECO od wielu lat. Na przestrzeni tego czasu wiele zmieniło się w świecie rozwiązań komunalnych. Jako lider w szeroko pojmowanej branży utrzymania czystości dysponujemy bogatą ofertą dla nowoczesnych gmin, spółek komunalnych oraz firm usługowych działających w tym sektorze. Nasze rozwiązania skutecznie, ekologicznie i optymalnie kosztowo pozwalają dbać o czystość w miastach i gminach, a dzięki skutecznej redukcji pylenia, przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Podczas tegorocznych targów POLECO zaprezentujemy pięć naszych najpopularniejszych maszyn przeznaczonych do zastosowań komunalnych oraz jedną nowość - mówi Kajetan Nowak, kierownik Sprzedaży Rozwiązań Komunalnych, Karcher.

- MCM 600 to zamiatarka uliczna w klasie 6 m3 wyposażona w mechaniczno-podciśnieniowy system zamiatania. Umożliwia pracę bez pylenia nawet bez zastosowania wody. Kolejną maszyną jest MC 250 - zamiatarka w klasie 2m3, która zachwyca wydajnością powierzchniową, zapewniając zarazem najwyższy komfort użytkowania. Prędkość transportowa 60 km/h umożliwia szybkie przemieszczanie się między czyszczonymi lokalizacjami. Następnym urządzeniem jest MC130 plus. Ta przegubowa zamiatarka z wygodną dwuosobową kabiną, napędem na wszystkie koła i unikalnym, wyświetlaczem, jest również wielosezonowym nośnikiem narzędzi. Pokażemy również nasz absolutny bestseller -  MIC 35. Jest to maszyna do całorocznych zastosowań. Poradzi sobie z zamiataniem przez cały rok, koszeniem latem, posypywaniem i odśnieżaniem zimą. Wyposażony w szczotkę do chwastów, głowicę szorującą lub trymer do żywopłotu sprosta wszelkim zadaniom związanym z utrzymaniem czystości w nowoczesnej gminie. Zamiataniem terenów zewnętrznych MTP zajmie się - tradycyjnie najmniejsza z naszych zamiatarek - bezdyskusyjnie najzwrotniejsza - MC 50.

Na tegorocznej edycji targów pokażemy po raz pierwszy, wielosezonowy nośnik narzędzi Holder C 65Holder to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród niemieckich producentów rozwiązań komunalnych, od niedawna działająca pod wspólną flagą z Karcher!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach POLECO - dodaje Kajetan Nowak, kierownik Sprzedaży Rozwiązań Komunalnych, Karcher.

Re-Absorbent Oil/ Polska Korporacja Recyklingu

 

Wprowadzenie sorbentu 100% z recyklingu (Re-Absorbent Oil) do oferty Polskiej Korporacji Recyklingu niesie ze sobą wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. - Przede wszystkim, umożliwia nam dywersyfikację oferty poprzez dodanie produktów cyrkularnych z linii Greenway Polimers. Przedstawienie sorbentu z recyklingu oraz regranulatów z tworzyw sztucznych na targach POLECO pozwoli nam wyróżnić się na rynku i dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu recyklingu i ochrony środowiska.

Warto również podkreślić, że prezentując surowce, które otrzymujemy ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, pokazujemy naszą odpowiedzialność i zaangażowanie w recykling i ochronę planety. Tego typu działania są zgodne z trendami w branży recyklingowej, które skupiają się na wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju w biznesie oraz redukcji wpływu na klimat.

Wprowadzenie naszego rozwiązania wiąże się również z korzyściami dla naszego przedsiębiorstwa. Produkując sorbent z recyklingu, zwiększamy naszą opłacalność i zmniejszamy koszty związane z zakupem surowców. Ponadto, rozwijając naszą wiedzę i know-how w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym, podnosimy kompetencje naszych pracowników i stajemy się liderem w branży recyklingowej.

Prezentując nasze rozwiązanie na targach Poleco, będziemy promowali naszą markę jako lidera w branży recyklingowej. Pokażemy, jak nasz sorbent i regranulaty z tworzyw sztucznych mogą przyczynić się do ochrony środowiska (redukcja śladu węglowego) i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta na targach zyska dużą uwagę zwiedzających i przyczyni się do zwiększenia naszych możliwości biznesowych - zauważa Eliza Rokosz, kierownik sprzedaży, Dział Produkcji Sorbentu i Produktów Chłonnych, Polska Korporacja Recyklingu.

Biofiltr Hartmann/ Ti-Ma

Filtr Hartmanna to elastyczny, modułowy system biofiltrów, który można dostosować do indywidualnych wymagań i możliwości każdego klienta!

DLACZEGO WARTO?

  • znaczna redukcja pyłów i zapachów
  • znaczna redukcja LZO ze spalin dymowych
  • bez dodatków chemicznych
  • niższe koszty inwestycji i eksploatacji
  • znacznie mniejsze koszty w stosunku do katalizatorów i spolaczy
  • brak konieczności codziennej kontroli
  • dzięki braku konieczności czyszczenia systemu nie ma przestoju w produkcji
  • sprawdzona niezawodność po 10 latach testowania.

 

 

Hala o szerokości 30 m/ ARBENA

Rozwiązania ARBENA wychodzą naprzeciw potrzebom magazynowania i przechowywania materiałów w branży przemysłowej, budowlanej i rolniczej. Modułowa konstrukcja łączy w sobie stalową ramę nośną oraz pokrycie  z wielowarstwowej membrany PVC. Wszystkie produkty ARBENA posiadają przetestowaną statykę oraz są zaprojektowane do całorocznego użytkowania. Dzięki formie łuku, hala zdecydowanie lepiej znosi wszelkie obciążenia. Opływowa forma pozwala zminimalizować wpływ porywów wiatru, śniegu i wody. Ponadto użyta  w konstrukcji stal s420 o wysokiej wytrzymałości stosowana jest w elementach, które wytrzymują duże naprężenia. Hala o 30 metrach szerokości to idealne zadaszenie produkcji, magazynowanie sprzętu i różnego rodzaju produktów. Zastosowana w tym modelu konstrukcja oparta jest na kratownicy.