Organizator:

Odbierz bezpłatny bilet dla profesjonalisty

Podziel się

Jesteś zawodowo związany z branżą ochrony klimatu i środowiska odbierz swój bezpłatny bilet na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO.

Targi POLECO to najbardziej prestiżowe wydarzenie dla branży ochrony klimatu, zrównoważonego rozwoju i gospodarki komunalnej. Podczas targów przedstawiane są inicjatywy przedsiębiorców, instytucji samorządowych i przedstawicieli nauki, prezentujące innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu szeroko rozumianej ekologii oraz zrównoważonego rozwoju.

Zakres tematyczny targów POLECO obejmuje m. in.: odpady i recykling, technikę komunalną, gospodarkę obiegu zamkniętego, odnawialne źródła energii, wodociągi-kanalizację, inteligentne miasta, powietrze i klimat.

W tym roku targi odbędą się w dniach 13-15 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia targów oraz biletów można zobaczyć TUTAJ>>>

POLECO odbędzie się w warunkach sanitarnych opracowanych w oparciu o pracę specjalistów i wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zapoznaj się ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

Maszy pytania? Skontaktuj się z nami!

Joanna Sypniewska
Joanna Sypniewska