Organizator:

Nowości targów POLECO 2021

Podziel się

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. W tym roku swoje nowości zaprezentują m. in. UNTHA Polska, HSM Polska, Eko MiLPAP, T4B EKOTECHNOLOGIE oraz ARBENA.

Hala tunelowa Shelterall o szerokości 15 metrów

Producent: ARBENA Sp. z o.o.

Hala o szerokości 15 metrów Shelterall - to najnowsza propozycja od firmy Arbena, która jest dystrybutorem produktów francuskiej Grupy Richel. Rama nośna wykonana jest z pojedynczych owalnych profili, a pokrycie stanowi nieprzemakalna membrana PCV.

VCL1100 

Producent: Eko MiLPAP

VCL1100 to rozwinięcie VC1100 z dodaną funkcją podnoszenia podłogi w trakcie pracy łapy dogniatającej odpady w kontenerze na śmieci 900-1100l.

Belownica pionowa HSM V-Press 860 TimeSave

Producent: HSM Polska Sp. z o.o.

Belownica HSM V-Press 860 TimeSave została wyposażona w wywrotnicę hydrauliczną, dzięki której załadunek materiału z wózka zbiorczego trwa tylko kilka sekund.

ZR mobil-e

Producent: UNTHA Polska Sp. z o.o.

ZR mobil-e prezentuje rewolucyjną koncepcję maszyny w sektorze przenośnych rozdrabniaczy. Wykorzystano przy tym wiele zalet napędów elektromechanicznych bez konieczności rezygnowania z zalet maszyny przenośnej. To gwarantuje maksymalną ekonomiczność.

Fermentacja w systemie ciągłym dla małych przepustowości

T4B EKOTECHNOLOGIE Sp. z o.o.

TTV Thöni OX, to unikalna komora fermentacyjna z przepływem tłokowym w wersji mikro. Została ona stworzona do fermentacji odpadów organicznych i przeznaczona jest do eksploatacji na miejscu ich wytworzenia. Przepustowość 220 - 500 Mg/rok.