Organizator:

Węgiersko-Polskie Forum Wodno-Środowiskowe - Spotkania B2B - zapraszamy do udziału

Podziel się

Węgiersko-Polskie Forum Wodno-Środowiskowe - Spotkania B2B 

18.10.2023, World Trade Center Poznań, sala konferencyjna duża, godz. 11:00-15:00

 

[REJESTRACJA]

 

Węgiersko-Polskie Forum Wodno-Środowiskowe odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO 2023 w dniu 18 października 2023 r.  (środa) w godzinach: 11.00-15.00. Organizatorzy wydarzenia, Ambasada Węgier w Warszawie oraz Węgierska Agencja Eksportu "CED" serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do dużej Sali konferencyjnej w WTC Poznań (ul. Głogowska 14).

 

Forum oferuje nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji, ale także okazję do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i budowania partnerskich relacji, co przyczynia się do rozwoju tej ważnej dziedziny gospodarki oraz do innowacyjności obu krajów.

 

PROGRAM

11.00 – 11.30

Rejestracja uczestników, poczęstunek kawowy

 

11.30 – 11.40

Wprowadzenie - polsko-węgierskie relacje gospodarcze, Ambasada Węgier w Warszawie, Gábor Kónya, sekretarz ds. handlowych

 

11.40 – 11.50

Potencjał współpracy z węgierskimi firmami, Węgierska Agencja Wspierania Eksportu „CED”, Dr. Wisniewski Anna, Dyrektor Biura CED w Krakowie

 

11.50 – 12.05

 

Aktualne trendy środowiskowe w Polsce, TBC

 

12.05 – 12.20

Innowacyjna technologia hydrożelu dla sieci wodociągowych i oczyszczalni, NanoCleanWorld Kft.

 

12.20 – 12.35

Jak integracja systemowa i inżynieria procesowa mogą pomóc w zarządzaniu wodociągami?, Organica Technologiák Zrt.

 

12.35 – 12.50

Nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie pomiarów wody, zbierania danych i ich przesyłanie za pomocą systemów telekomunikacyjnych NBIoT lub LoRaWAN, WaterScope Zrt.

 

12.50 – 13.00

Przerwa kawowa

 

13.00 – 14.15

Spotkania oraz rozmowy B2B

 

14.15 – 15.00

Obiad i dalszy networking

 

 

W ramach wydarzenia planowana jest sesja networkingowa w formie spotkań B2B, podczas których będzie możliwość odbycia wcześniej uzgodnionych rozmów z wybranymi węgierskimi firmami.

Rejestracja na wydarzenie jest możliwe za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej wydarzenia: https://plhucc.glueup.com/event/węgiersko-polskie-forum-wodno-środowiskowe-89502/ lub klikając tutaj.

Poznaj naszych prelegentów z Wegier! Najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania zaprezentują Państwu następujące firmy będące liderami branży wodno-kanalizacyjnej na rynku węgierskim:

 

NanoCleanWorld Kft.

(www.nanocleanworld.com)

Opracowana specjalna technologia hydrożelu oferuje ekologiczne i opłacalne rozwiązanie do czyszczenia i dezynfekcji sieci wodociągowych oraz przemysłowych rurociągów w branży naftowej, gazowej, spożywczej i farmaceutycznej.

Organica Technológiák Zrt.

(www.organicawater.com)

Unikalne połączenie inżynierii procesowej oraz ekspertyzy w dziedzinie zarządzania operacyjnego i integracji systemowej wpierają partnerów prowadzących zakłady wodociągowe i oczyszczalnie ścieków

Waterscope Zrt.

(www.waterscope.eu)

Nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie pomiarów wody, zbierania danych i ich przesyłanie za pomocą systemów telekomunikacyjnych NBIoT lub LoRaWAN. Optymalna możliwość w dygitalizacji nawet istniejących urządzeń dla wodociągów, rolnictwa i przemysłu w takich pomiarach jak ciśnienie, ilość przepływu i poziomu wody jak również jakości.

 

 

 

Organizatorzy: Ambasada Węgier w Warszawie, Węgierska Agencja Eksportu „CED”

 

Wejście na ekspozycję targów POLECO wymaga dokumentu wstępu.