Organizator:

Smart City Wielkopolska & Guests 2022 - ruszyła rejestracja na konferencję!

Podziel się

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą resilient cities, czyli miasta zdolne do reagowania i przystosowania się do zachodzących zmian.

III edycja konferencji Smart City Wielkopolska odbędzie się po raz pierwszy w wersji stacjonarnej. Uczestnicy wydarzenia spotkają się w przyjaznych przestrzeniach Poznań Congress Center na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i bardzo prosta. Wystarczy skorzystać z jednego z dwóch formularzy na tej stronie. Należy zwrócić uwagę na dwie osobne rejestracje - na konferencję oraz na popołudniowe warsztaty. Limit miejsc dla obu wydarzeń jest ograniczony. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach zaplanowane zostały wystąpienia wyjątkowych mówców oraz charyzmatycznych panelistów, a nowością będzie przyjazna przestrzeń wystawiennicza Smart Space.

W konferencji udział weźmie m. in. prof. Aleksandra Przegalińska filozofka, futurolożka i badaczka nowych technologii, której wykład zainauguruje tegoroczną edycję Smart City Wielkopolska & Guests.

Zaplanowane zostały także wykłady m.in. z obszarów energetyki, infrastruktury IT, komunikacji oraz 2 debaty. Partnerzy i Rada Programowa zadbali aby wartość merytoryczna tegorocznego wydarzenia była na najwyższym poziomie.

Odbędą się także warsztaty tematyczne prowadzone przez profesjonalistów z Huge Thing, z tematem przewodnim city labów w przestrzeni miejskiej.

 

Szczegóły na stronie organizatora>>