Organizator:

R3 Polska zaprasza na targi POLECO 2022!

Podziel się

Stoisko firmy R3 Polska, na którym będzie można potestować Recomat, urządzenie do zbierania, kompaktowania i segregowania opakowań, to ważny punkt na mapie targów Poleco.

Beata Borysiewicz oraz Małgorzata Masłowska reprezentujące firmę R3 Polska zapraszają na targi POLECO i do odwiedzenia stoiska R3 Polska!

- Zapraszamy do spotkania z nami, pokażemy jak rozwijamy i wdrażamy nasz pomysł na Smart City.

Butelkomaty to tylko maszyny, które potrzebują systemu kaucyjnego … albo systemu motywacyjnego jak aplikacja RecomApp. Zawarty w aplikacji katalog benefitów zachęca do oddawania opakowań a tym samym zbierania punktów, które można zamienić na bony, zniżki i inne atrakcje.

Recomaty można też zintegrować z aplikacjami lojalnościowymi klientów, np. w aplikacji Żappka za 1 oddane opakowanie otrzymamy 10 żapsów.

Recomat zintegrowaliśmy też z  automatem vendingowym  przy użyciu systemu NAYAX. Pierwszy, w pełni zintegrowany system, został uruchomiony w czerwcu w jednej z lokalizacji obsługiwanej przez firmę Delikomat, projekt został zainicjowany przez firmę MASPEX. W tym systemie oddając butelkę do recomatu otrzymamy punkty, które z kolei mogą być zamienione w aplikacji na doładowania prepaid do automatu vendingowego.

Dlaczego warto nas odwiedzić? Bo jesteśmy otwartym na innowacje polskim przedsiębiorstwem. Recomat i aplikacja RecomApp to polski projekt i produkt, innowacja ekologiczna zrealizowana przez polskich inżynierów, rozwijana od kilku lat i wdrażana dla odbiorców komercyjnych i instytucjonalnych.

Jesteśmy też otwarci na rozmowę, pomysły i dzielenie się doświadczeniami. Przyjdź do nas, może razem stworzymy nowy ekoprojekt?

A na hasło Polski Recomat otrzymasz ekologiczną, bawełnianą torbę na zakupy - zapraszają Beata Borysiewicz oraz Małgorzata Masłowska reprezentujące firmę R3 Polska.

Bilety Mapa ekspozycji Program wydarzeń