Organizator:

"Porozmawiajmy o..." - Sortowanie przed spalaniem i składowaniem

Podziel się

Trzy dni dyskusji o odpadach podczas POLECO 2022!

19-21.10.2022, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tegorocznym Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu, czyli największemu i najważniejszemu wydarzeniu konferencyjno-wystawienniczemu w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, ochrony klimatu i środowiska, a także gospodarki komunalnej, towarzyszyć będzie szereg ważnych konferencji.

Do najistotniejszych zaliczyć należy konferencję „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…”.

Ta branżowa debata potrwa w pawilonie nr 7 na terenie MTP trzy targowe dni – od 19 do 21 października 2022 r.

Sortowanie przed spalanie i składowaniem

Sortowanie przed spalanie i składowaniem to ostatni element HSZZ, który służy jako zabezpieczenie odzysku materiałów nadających się do recyklingu surowców wtórnych, które nie są objęte systemami selektywnej zbiórki i systemem kaucyjnym lub z różnych względów pozostają w strumieniu odpadów komunalnych zmieszanych.

Wpływa on na znaczne ograniczenie emisji gazów cieplarnianych jak i podwyższenie poziomów recyklingu odpadów komunalnych.

Jednak pojawiają się pytania o jakość takich odpadów i tutaj odpowiedzią jest te miejsca, gdzie proces ten sprawdzono, a jakość surowca zweryfikowano. I to o nich chcemy rozmawiać…

Organizatorami konferencji „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…” są TOMRA, Fundacja Plastics Europe, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu oraz Grupa MTP.

Data i miejsce - 19-21.10.2022, MTP, Aleja Lipowa, (paw. 7, 7A, 8, 8A), scena.

Szczegóły konferencji - https://mtp-link.pl/eaqlu

Bezpłatne bilety do pobrania - https://mtp-link.pl/qpytv