Organizator:

"Porozmawiajmy o..." - Na czym polega holistyczne zarządzanie zasobami?

Podziel się

 

Trzy dni dyskusji o odpadach podczas POLECO 2022!

19-21.10.2022, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tegorocznym Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu, czyli największemu i najważniejszemu wydarzeniu konferencyjno-wystawienniczemu w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, ochrony klimatu i środowiska, a także gospodarki komunalnej, towarzyszyć będzie szereg ważnych konferencji.

Do najistotniejszych zaliczyć należy konferencję „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…”.

Ta branżowa debata potrwa w pawilonie nr 7 na terenie MTP trzy targowe dni – od 19 do 21 października 2022 r.

Na czym polega holistyczne zarządzanie zasobami?

TOMRA i TOMRA Talks zaproszą do dyskusji pt. „Holistyczne zarządzanie zasobami”, podczas której zaprezentowany zostanie stworzony przez ekspertów firm Eunomia i TOMRA model zależnych od siebie narzędzi, które mają ułatwić przejście do gospodarki obiegu zamkniętego.

Uczestnicy porozmawiają o najlepszych praktykach z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, które już funkcjonują w Polsce, a także spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak można osiągać najwyższe możliwe wskaźniki recyklingu oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Mowa będzie także m.in. o selektywnej zbiórce różnych frakcji odpadów komunalnych, systemach kaucyjno-depozytowych oraz o sortowaniu odpadów zmieszanych.

Organizatorami konferencji „Dobre praktyki gospodarki odpadowej – porozmawiajmy o…” są TOMRA, Fundacja Plastics Europe, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu oraz Grupa MTP.

Data i miejsce - 19-21.10.2022, MTP, Aleja Lipowa, (paw. 7, 7A, 8, 8A), scena.

Szczegóły konferencji - https://mtp-link.pl/eaqlu

Bezpłatne bilety do pobrania - https://mtp-link.pl/qpytv