Organizator:

Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota objęło patronatem medialnym targi POLECO

Podziel się

 

Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota to najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Od 1990 roku dostarcza fachową wiedzę we współpracy z czołowymi ekspertami i doświadczonymi samorządowcami. To obowiązkowa lektura dla pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

We WSPÓLNOCIE znajdują się pogłębione analizy prawne dotyczące ważnych zagadnień administracyjnych. Czasopismo skupia się na aspektach ekonomiczno-finansowych, porusza tematy ustroju samorządu, finansowania i organizacji oświaty, zagadnień dotyczących gospodarki komunalnej, mieszkalnictwa oraz ekologii czy innowacji w samorządach.

Publikuje artykuły, które pomagają  czytelnikom prowadzić sprawy z uwzględnieniem aktualnej linii orzeczniczej i unikać błędów nierzadko skutkujących konsekwencjami finansowymi bądź prawnymi. WSPÓLNOTA w każdym wydaniu prezentuje liczne opinie i doświadczenia samorządowców z różnych jednostek ukazując, na jakie problemy natrafiają oni w swej codziennej pracy oraz jak sobie z nimi radzą. 

Zapraszamy do lektury!