Organizator:

KROZMET wystawcą targów POLECO 2023

Podziel się

ThePowerOfMachine - to hasło, które kieruje kolejnemu wystawcy naszych targów - firmie KROZMET.

Firma KROZMET obecna jest na rynku od 14 lat. Działania w branży recyclingu, transportu technologicznego, przemysłu oraz urządzeń dla rolnictwa pozwoliły na zbudowanie silnej marki w skład której wchodzą 2 dedykowane submarki: 

KROZMET RECYCLING - specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla branży odpadowo-recyklingowej. Wykorzystując potencjał technologiczny nowoczesnego parku maszynowego, szerokie możliwości produkcyjne i dotychczasowe doświadczenie w branży przemysłowej projektuje i dostarcza kompleksowe rozwiązania technologiczne oraz maszyny dla klientów z branży recyklingowej.

Jako oficjalny sprzedawca i partner serwisowy firmy @Bollegraaf Recycling Solutions na terenie Polski #KrozmetRecycling posiada w ofercie cały asortyment (m.in prasy belujące HBC, instalacje C&D) @Bollegraaf Recycling Solutions  wraz z częściami zamiennymi Bollegraaf OEM oraz może świadczyć usługi serwisowe dla klientów w całej Polsce.

KROZMET INDUSTRY - specjalizuje się w dostarczaniu rozwiazań dla przemysłu. Projektuje i wykonuje nowoczesne maszyny i urządzenia, które są wykorzystywane w wielu branżach m.in: wydobycie i przerób kruszyw, ciepłownicza, hutnicza, oponiarska, górnicza.

Dzięki sprawdzonym i doświadczonej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, #KrozmetIndustry jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi zgodnie z zasadą: WYMYŚL – ZAPROJEKTUJ – WYKONAJ – URUCHOM a długoletnie doświadczenie gwarantuje pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz profesjonalne doradztwo zgodne z potrzebami klientów.

KROZMET - #ThePowerOfMachine