Organizator:

Katarzyna Błachowicz, wiceprezes Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, zaprasza na konferencję "Dobre praktyki w gospodarce odpadami"

Podziel się

Katarzyna Błachowicz, wiceprezes Zarządu, Klaster Gospodarki Odpadowej
i Recyklingu, zaprasza na wydarzenie towarzyszące targom POLECO

- Przygotowujemy wydarzenie o tytule „Dobre praktyki w gospodarce odpadami – porozmawiajmy o…” . To cały cykl sesji, dyskusji, rozmów na temat nas interesujących rzeczy w branży. O sortowaniu, jak tego dokonać, jak powinno to wyglądać? Jakie są koszty? Jak je zminimalizować? O tworzywach sztucznych. Jak rozwijać  rynek recyklingu tworzyw sztucznych? Jakie są bariery i w jaki sposób możemy je wspólnie pokonywać? O certyfikacji związanej z gospodarką obiegu zamkniętego, certyfikacji związanej z recyklingiem, certyfikacji, która umożliwi większy rozwój przedsiębiorstw.

A ostatniego dnia targów, 21 października, zapraszamy na temat, którego nie było – metale. Będziemy mówić o metalach w zakresie odzysku ich z odpadów bo temat metali krytycznych jest istotny jak chodzi o rozwój gospodarki w kierunku zielonych technologii – zaprasza Katarzyna Błachowicz, wiceprezes zarządu, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy.