Organizator:

Dobre praktyki w gospodarce odpadami - do dyskusji zaprasza Katarzyna Błachowicz, wiceprezes Zarządu, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu

Podziel się

 

Jaki jest potencjał gospodarki obiegu zamkniętego? Jaki jest potencjał biogazowy w kontekście zielonej gospodarki? Jakie są trendy pozyskiwania metali nieżelaznych? Na te i inne pytania będą starali się odpowiedzieć uczestnicy debat organizowanych przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas konferencji „Dobre praktyki w gospodarce odpadami. Porozmawiajmy o … vol. 2”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-19 października 2023 podczas targów POLECO.

– Zapraszamy na trzy tematy, które będziemy poruszać podczas tej trzydniowej konferencji. Pierwszego dnia skupimy się na potencjale gospodarki obiegu zamkniętego, a dokładnie na wskazaniu produktów cyrkularnych z obszarów sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jak i również ze zużytych opon. Drugiego dnia będziemy mówili o potencjale biogazowym w kontekście zielonej gospodarki. Trzeci dzień konferencji to temat recyklingu metali nieżelaznych. Wskażemy w jaki sposób odzyskuje się i pozyskuje oraz jakie są trendy pozyskiwania metali nieżelaznych. Zwrócimy też na recykling baterii litowo-jonowych – zaznacza Katarzyna Błachowicz, wiceprezes Zarządu, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy.

 

Więcej informacji o konferencji Bilety i informacje dla zwiedzajacych Lista wystawców