Organizator:

CONTENUR - producent pojemników do segregacji odpadów komunalnych - wystawcą POLECO 2023

Podziel się

 

CONTENUR zajmuje się projektowaniem i produkcją pojemników do segregacji odpadów komunalnych. Ważnym celem grupy jest poprawa estetyki miast i jakości życia ich mieszkańców.

Pojemniki marki CONTENUR wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Potwierdzają to zarówno certyfikaty ISO, w zakresie procesowego podejścia do produkcji, z poszanowaniem środowiska i zasad BHP oraz efektywnym zarządzaniem energią, jak również certyfikat OCS, świadczący o skutecznym zapobieganiu przedostawaniu się cząstek tworzyw sztucznych do środowiska.

Koncern posiada zakład produkcyjny w Mielcu, w którym wytwarzane są kołowe pojemniki na odpady komunalne o wielkości od 80 do 1100 litrów. Ta nowoczesna polska fabryka oferuje personalizację wytwarzanych produktów poprzez wykonanie herbów czy logotypów klientów, opisów frakcji oraz numerów seryjnych w technice termodruku.

Dla bardziej komfortowego i higienicznego użytkowania pojemników dostępne są akcesoria w postaci otworów wrzutowych oraz pedałów do podnoszenia pokrywy.

Zapraszamy na stoisko firmy CONTENUR podczas targów POLECO

pawilon 5, stoisko 6