Organizator:

ARTechnic z nowością na targach POLECO

Podziel się

 

Podczas tegorocznej edycji targów POLECO firma ARTechnic zaprezentuje najnowszą niszczarkę przemysłową Intimus z serii SmartShred.

Model 16.50 to wydajna niszczarka dokumentów wyposażona w wygodny stół podawczy oraz w przenośnik taśmowy płynnie podający dokumenty do mechanizmu tnącego. Dzięki dużemu otworowi załadowczemu szerokości 500 mm możliwe jest wygodne niszczenie dokumentów o większych formatach.

Z racji swojej mocy umożliwiającej niszczenie do 550 arkuszy papieru naraz oraz wydajności do 600 kg na godzinę, model 16.50 klasyfikowany jest jako urządzenie przemysłowe. Zintegrowane automatyczne smarowanie wałów tnących zapewnia łatwość cięcia oraz stałą wysoką wydajność pracy. 

W niszczarce nie zapomniano także o bezpieczeństwie operatora. Dba o niego szeroka listwa zatrzymania awaryjnego umieszczona z przodu blatu podawczego. Sterowanie SmartShred to przejrzysty panel sterowania z kolorowym dotykowym ekranem informującym o aktualnym stanie pracy niszczarki oraz wymaganych przeglądach. SmartShred to także możliwość automatycznego lub manualnego sterowania urządzeniami towarzyszącymi lub peryferyjnymi współpracującymi z niszczarką.

Zapraszamy na stoisko firmy ARTechnic!